Polska · Dania

Dni

Wyjazdów:

Polska - wtorek i piątek

Dania - Środa i sobota

GALERIA Pozwól, że się przedstawimy.

Nowoczesne busy Multiwan
Nowoczesne busy Multiwan
Nowoczesne busy Multiwan

Pewność

I Zaufanie

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta z jakości świadczonych przez nas usług. Dlatego dokładamy wszelkich starań, zapewnić Państwu przede wszystkim komfort oraz bezpieczeństwo podczas transportu. Dbamy również o punktualność – korzystamy ze sprawdzonych tras i jesteśmy w stanie szacunkowo obliczyć czas dotarcia do celu. Posiadamy wszystkie wymagane licencje, a naszą kadrę tworzą jedynie kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób oraz przesyłek.
Nowoczesne busy Multiwan

Pewność

I Zaufanie

Dysponujemy bogatą flotą komfortowych pojazdów marki Mercedes gwarantujących wygodę pasażerów nawet podczas długiej podróży. Każdy samochód wyposażony jest w szereg udogodnień jak na przykład regulowane fotele z podłokietnikami, co zapewni wygodną pozycję i dopasowanie do indywidualnych potrzeb, ale nie tylko. Busy wyposażone są ponadto w klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe. Pojazdy posiadają również nawigację GPS.

Dbamy o to, by nasze auta były niezawodne. Dlatego inwestujemy jedynie w busy sprawdzonej marki. Pewność idealnego stanu technicznego i bezawaryjnej podróży zapewniają regularne przeglądy techniczne, którym poddajemy naszą flotę.